Վաճառված է

վաճառք - առանձնատուն 150 m² Կրետե կղզում

Հունաստան Կրետե Heraklion պրեֆեկտուրա
800 000 €
5333 €/m²
Property 776 photo 1
Property 776 photo 2
Property 776 photo 3
Property 776 photo 4
Property 776 photo 5
Property 776 photo 6
Property 776 photo 7
Property 776 photo 8
Property 776 photo 9
Property 776 photo 10
Property 776 photo 11
Property 776 photo 12
Property 776 photo 13
Property 776 photo 14
Property 776 photo 15
  • Օբյեկտի կոդը 776
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ առանձնատուն
  • մակերես 150 m²
  • Հողի մակերեսը 500 m²
  • մարզ Կրետե կղզի
  • Գտնվելու վայրը Heraklion պրեֆեկտուրա (Կրետե)
  • Սենյակների քանակը 4

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Լողափ: песчано-галичный
  • Սենյակների քանակը: 4: 1 этаж: 3 спальные комнаты, ванная. 2 этаж: гостиная, кухня, столовая, ванная
  • Այլ հարմարություններով: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды, барбекю, бассейн
  • Հեռավորո. ծով: 500 m

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Լողավազան

Նկարագրություն

Վաճառվում է 2-հարկանի առանձնատուն մակերեսով 150 քմ Կրետե կղզում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
736 000 € 5183 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62220
  • մակերես 142 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
վաճառք
736 000 € 5183 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62221
  • մակերես 142 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62608
  • մակերես 357 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
Էքսկլյուզիվ վաճառք
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62907
  • մակերես 270 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
920 000 € 8070 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64076
  • մակերես 114 m²
  • Սենյակներ 4
Էքսկլյուզիվ վաճառք
764 640 € 7015 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64777
  • մակերես 109 m²
  • Սենյակներ 3
Էքսկլյուզիվ վաճառք
695 610 € 6381 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64857
  • մակերես 109 m²
  • Սենյակներ 3
Էքսկլյուզիվ վաճառք
658 440 € 6040 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64858
  • մակերես 109 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
747 000 € 4668 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65409
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
949 000 € 2497 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65546
  • մակերես 380 m²
  • Սենյակներ 8

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը