Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 130 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Պոսեյդի
հարցման հիման վրա
Property 827 photo 1
Property 827 photo 2
Property 827 photo 3
Property 827 photo 4
Property 827 photo 5
Property 827 photo 6
Property 827 photo 7
Property 827 photo 8
Property 827 photo 9

մանրամասներ

  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 4: зал с кухней, 2 спальные, ванная, подвал 50 кв.м. с большой комнатой (пригодна для проживания) и ванной.
  • Այլ հարմարություններով: Возможно построить бассейн (входит в стоимость). Отопление, мебель
  • Հեռավորո. ծով: 10 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 69 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Լողավազան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 130 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք, բուխարի, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
285 000 € 5181 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62428
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 2200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62625
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
160 000 € 2666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62637
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
95 000 € 2714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62787
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
165 000 € 3666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63049
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
190 000 € 2375 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63063
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
185 000 € 3189 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63170
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
144 000 € 3200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63435
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
170 000 € 3400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63454
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը