Վաճառված է

վաճառք - թաունհաուս 120 m² Խալկիդիկի-Սիթոնիայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Սիթոնիա
հարցման հիման վրա
Property 1135 photo 1
Property 1135 photo 2
Property 1135 photo 3
Property 1135 photo 4
Property 1135 photo 5
Property 1135 photo 6
Property 1135 photo 7
Property 1135 photo 8
Property 1135 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 6: подвал: комната, холл, санузел. 1 этаж: зал с кухней, санузел. 2 этаж: 3 спальные, ванная
  • Այլ հարմարություններով: отопление, камин, кондиционеры, мебель, газон, общий бассейн
  • Մակարդակներ: 3
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 4
  • Զուգարաններ: 3
  • Հեռավորո. ծով: 70 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 10 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 119 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Լողավազան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է թաունհաուս մակերեսով 120 քմ Խալկիդիկի-Սիթոնիայում. թաունհաուսը գտնվում է 3 մակարդակների վրա. կիսանկուղ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, ճաշասենյակի, մեկ սանհանգույց. 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ սանհանգույց. 1 հարկ բաղկացած 3 ննջասենյակներ, մեկ բաղնիք. թաունհաուս ունի Տարածք պլանավորման Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, բուխարի, օդորակիչ, լողավազան, ավտոկայանման տեղ, այգի, գազոն , ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
330 000 € 1833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59969
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
310 000 € 300 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60031
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
220 000 € 2650 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60168
  • մակերես 83 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
840 000 € 3818 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60284
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
510 000 € 3400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60298
  • մակերես 150 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
260 000 € 1300 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60410
  • մակերես 200 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
370 000 € 3083 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60672
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
370 000 € 3083 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60726
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը