վաճառք - հյուրանոց 800 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Սանի
4 200 000 €
5250 €/m²
Property 1766 photo 1
Property 1766 photo 2
Property 1766 photo 3
Property 1766 photo 4
Property 1766 photo 5
Property 1766 photo 6
Property 1766 photo 7
Property 1766 photo 8
Property 1766 photo 9
Property 1766 photo 10
Property 1766 photo 11
Property 1766 photo 12
Property 1766 photo 13
Property 1766 photo 14
Property 1766 photo 15
Property 1766 photo 16
Property 1766 photo 17

մանրամասներ

  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 21: 14 двухместных номеров, 1 Junior Suite, 1 Family Suite, 1 квартира-люкс 120 кв.м
  • Այլ հարմարություններով: полностью оборудованные номера, спутниковое тв, беспроводной интернет, кондиционеры, подводка под отопление, ресторан, кафе-бар, бассейн 19 кв.м, гидромассаж, детская площадка, барбекью, бар
  • Հեռավորո. ծով: 1000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 5 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 54 km

ծառայություններ

  • Լողավազան

Նկարագրություն

Վաճառվում է հյուրանոց մակերեսով 800 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. հյուրանոց գտնվում է 0 մակարդակների վրա. հյուրանոց ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, լողավազան.

Գտնվելու վայրը

վիդեո

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
3 700 000 € 3 500 000 € 2333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 22858
  • մակերես 1500 m²
  • Սենյակներ 40
վաճառք
4 250 000 € 2529 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38031
  • մակերես 1680 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
4 200 000 € 4200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 1015
  • մակերես 1000 m²
  • Սենյակներ 32
վաճառք
3 500 000 € 5833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 2483
  • մակերես 600 m²
  • Սենյակներ 13
վաճառք
3 500 000 € 614 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 6890
  • մակերես 5700 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
4 200 000 € 5250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 1766
  • մակերես 800 m²
  • Սենյակներ 21
վաճառք
4 600 000 € 5111 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 1932
  • մակերես 900 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
5 500 000 € 7857 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 5515
  • մակերես 700 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10 m
վաճառք
3 400 000 € 1700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 1513
  • մակերես 2000 m²
  • Սենյակներ 39
վաճառք
4 400 000 € 3520 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 20992
  • մակերես 1250 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 50 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը