130 000 €
1529 €/m²
Property 28736 photo 1

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 3
  • ջեռուցում: դիզել
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 9000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 17 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 85 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ բաղնիք. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, այգի, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
150 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34854
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
152 000 € 3304 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60187
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
175 000 € 4375 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57556
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
165 000 € 3437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65227
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
150 000 € 1724 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36641
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
155 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66066
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
184 000 € 1672 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54850
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50635
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 12000 m
վաճառք
190 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65592
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
185 000 € 2102 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44245
  • մակերես 88 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը