վաճառք - բնակարան 230 m² Աթենքում

Հունաստան Ատտիկա Աթենք – Հարավ Վոուլա
1 575 000 €
6848 €/m²
Property 3291 photo 1
Property 3291 photo 2
Property 3291 photo 3
Property 3291 photo 4
Property 3291 photo 5
Property 3291 photo 6
Property 3291 photo 7
Property 3291 photo 8
Property 3291 photo 9
Property 3291 photo 10
Property 3291 photo 11

մանրամասներ

  • Հարկ: 4 -րդ հարկ
  • Սենյակների քանակը: 4: 3 спальные (одна из них с отдельной ванной), 3 ванные (одна из них с джакузи), гостиная, кухня
  • Այլ հարմարություններով: камин, проводка для спутникового тв во всех комнатах, лифт, сигнализация, кондиционеры во всех комнатах, индивидуальное отопление, хорошая тепло- и звукоизоляция, кладовое помещение
  • Հեռավորո. ծով: 900 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 17 km

ծառայություններ

  • Ծովային տեսարան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 230 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56963
  • մակերես 186 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 3291
  • մակերես 230 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58377
  • մակերես 137 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64248
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56256
  • մակերես 127 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64217
  • մակերես 129 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57081
  • մակերես 175 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64589
  • մակերես 128 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64414
  • մակերես 116 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 6428
  • մակերես 219 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը