վաճառք - հյուրանոց 1550 m² Օլիմպիական Րիվիերայում

Հունաստան Մակեդոնիա Պիերիա պրեֆեկտուրա
3 000 000 €
1935 €/m²
Property 3330 photo 1
Property 3330 photo 2
Property 3330 photo 3
Property 3330 photo 4
Property 3330 photo 5
Property 3330 photo 6
Property 3330 photo 7
Property 3330 photo 8
Property 3330 photo 9
Property 3330 photo 10
Property 3330 photo 11
Property 3330 photo 12
Property 3330 photo 13
Property 3330 photo 14
  • Օբյեկտի կոդը 3330
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ հյուրանոց
  • մակերես 1550 m²
  • Հողի մակերեսը 8900 m²
  • մարզ Օլիմպիական Րիվիերա
  • Գտնվելու վայրը Պիերիա պրեֆեկտուրա (Մակեդոնիա)

մանրամասներ

  • Լողափ: широкий, песчаный
  • Սենյակների քանակը: 47: номера, апартаменты, студии
  • Այլ հարմարություններով: ресторан, детская площадка, бар, бассеин, камин, мебель, кондиционеры, кладовые,сад
  • Հեռավորո. ծով: 180 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 0,7 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 110 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է հյուրանոց մակերեսով 1550 քմ Օլիմպիական Րիվիերայում. հյուրանոց գտնվում է 0 մակարդակների վրա. հյուրանոց ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Վաճառքի ենք առաջարկում հյուրանոցային համալիր Օլիմպիական Ռիվիերայի ամենահրաշալի հատվածներից մեկում: Գույքի մակերեսը կազմում է 1.550 ք.մ. Համալիրը գտնվում է Օլիմպիական լեռների ստորոտում, կանաչ տարածքը զբաղեցնում է 8.900 քառակուսի մետր։ Այն բաղկացած է երեք մասնաշենքից՝ գլխավոր մասնաշենքից, հավելյալ հյուրանոցից, ռեստորանից, 2  բունգալոյից, լողավազանից եւ բարից։ Հյուրանոցի սենյակները հագեցած են լոգասենյակով (ցնցուղով), հեռուստացույցով, հեռախոսով, երաժշտությամբ, սառնարանով, օդորակիչով, պատշգամբով, որտեղից նայում են Օլիմպոս լեռը կամ անտառը: Ծովը 180 մետր է, եւ այն հեշտությամբ հասանելի է ստվերոտ պլատներով։ Համալիրում գործում է այգի՝ մանկական խաղահրապարակով։ Մոտակայքում է գտնվում գյուղը, որտեղ կարելի է զբոսնել խանութներ, պանդոկներ եւ բարեր։

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
4 000 000 € 2 800 000 € 3500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 5065
  • մակերես 800 m²
  • Սենյակներ 14
վաճառք
2 600 000 € 2363 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42939
  • մակերես 1100 m²
  • Սենյակներ 28
վաճառք
2 550 000 € 1982 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 18076
  • մակերես 1286 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
3 000 000 € 1935 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 3330
  • մակերես 1550 m²
  • Սենյակներ 47
վաճառք
3 500 000 € 1296 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57177
  • մակերես 2700 m²
  • Սենյակներ 36
վաճառք
2 500 000 € 2 200 000 € 1333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 2175
  • մակերես 1650 m²
  • Սենյակներ 41

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը