550 000 € 480 000 €
4571 €/m²
Property 36224 photo 1
Property 36224 photo 2
Property 36224 photo 3
Property 36224 photo 4
Property 36224 photo 5
Property 36224 photo 6
Property 36224 photo 7
Property 36224 photo 8
Property 36224 photo 9
Property 36224 photo 10

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 300 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 35 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 105 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան.կա նաև կահույք, օդորակիչ, այգի, պահեստ.

For sale land 7934 sq.m. on the island of Crete. On the land is situated a building of 105 sq.m. which includes 3 apartments. Each apartment consists of one bedroom, kitchen and bathroom. The building needs repairs. The plot has the possibility of building 600 sq.m. Additionally there are 196 olive trees and a well for watering. Pebble beach is located at just 300 m. walking distance.

Additional pictures and information upon request!

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
650 000 € 1120 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50805
  • մակերես 580 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
645 000 € 161 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40414
  • մակերես 4000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1200 m
վաճառք
490 000 € 907 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43637
  • մակերես 540 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2400 m
վաճառք
600 000 € 980 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34542
  • մակերես 612 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2100 m
վաճառք
550 000 € 2022 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50580
  • մակերես 272 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
534 000 € 1977 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34923
  • մակերես 270 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
750 000 € 3333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49821
  • մակերես 225 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49214
  • մակերես 511 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 835 m
վաճառք
720 000 € 3850 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 33652
  • մակերես 187 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
587 000 € 1834 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43909
  • մակերես 320 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը