950 000 €
3065 €/m²
Property 40413 photo 1
Property 40413 photo 2
Property 40413 photo 3
Property 40413 photo 4
Property 40413 photo 5
Property 40413 photo 6
Property 40413 photo 7
Property 40413 photo 8
Property 40413 photo 9
Property 40413 photo 10
Property 40413 photo 11
Property 40413 photo 12
Property 40413 photo 13
Property 40413 photo 14
Property 40413 photo 15
Property 40413 photo 16
Property 40413 photo 17
Property 40413 photo 18

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2005
  • Վերանորոգման տարի: 2450
  • Սենյակների քանակը: 8
  • ջեռուցում: դիզել
  • Մակարդակներ: 3
  • Սանհանգույցներ: 3
  • Ննջասենյակներ: 5
  • Զուգարաններ: 3
  • Հեռավորո. ծով: 4400 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 5 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 310 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 3 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը, դեպի քաղաքը, դեպի անտառը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, բուխարի, օդորակիչ, տենդեր, լողավազան, ավտոկայանման տեղ, այգի, գազոն , բառբեկյու, ջեռուցում, պահեստ.

Two apartments are suggested for sale in Chania, Crete. Each apartment is 135sqm and are located on a shared plot of 2,450sqm with a shared swimming pool. They were built in 2005 and have sea and mountain views. There are solar panels for water heating, a fireplace, air conditioning and heating. More specifically, they consist of a living room, dining room and kitchen in an open space, two bedrooms and a bathroom. Price includes furniture. For more information upon request.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
850 000 € 3195 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57120
  • մակերես 266 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52939
  • մակերես 700 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
1 200 000 € 485 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34693
  • մակերես 2470 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
880 000 € 2514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50668
  • մակերես 350 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 38355
  • մակերես 140 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20 m
վաճառք
1 300 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57919
  • մակերես 650 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
1 100 000 € 3678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43238
  • մակերես 299 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5 m
վաճառք
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40427
  • մակերես 600 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51579
  • մակերես 335 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 139 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 34524
  • մակերես 366 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը