1 100 000 €
3679 €/m²
Property 43238 photo 1
Property 43238 photo 2
Property 43238 photo 3
Property 43238 photo 4
Property 43238 photo 5
Property 43238 photo 6
Property 43238 photo 7
Property 43238 photo 8
Property 43238 photo 9
Property 43238 photo 10
Property 43238 photo 11
Property 43238 photo 12
Property 43238 photo 13
Property 43238 photo 14
Property 43238 photo 15
Property 43238 photo 16

մանրամասներ

  • շահութաբերությունը: 2,55%
  • Կառուցման տարեթիվ: 1985
  • Հեռավորո. ծով: 5 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 25 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 299 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, այգի, պահեստ.

For sale 6 apartments complex by the sea located in Ierapetra in south Crete! The complex is just 5 meters away from the sea and also next to the most famous beach of the area. The plot of 650 sq. meters has a parking, garden and grass. The total space of 6 apartments and the shared area is 299 sq. meters. There is also the option to tranform the building into a luxury villa with swimming pool.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 100 000 € 3678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43238
  • մակերես 299 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5 m
վաճառք
1 500 000 € 5244 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51013
  • մակերես 286 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
1 300 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57919
  • մակերես 650 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
1 600 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50830
  • մակերես 800 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
950 000 € 1759 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40426
  • մակերես 540 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
վաճառք
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40427
  • մակերես 600 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
900 000 € 3529 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56741
  • մակերես 255 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 590 000 € 4416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50742
  • մակերես 360 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
1 600 000 € 1010 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45006
  • մակերես 1583 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
1 100 000 € 1057 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62078
  • մակերես 1040 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը