1 700 000 €
2931 €/m²
Property 40428 photo 1
Property 40428 photo 2
Property 40428 photo 3
Property 40428 photo 4
Property 40428 photo 5
Property 40428 photo 6

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Հեռավորո. ծով: 82 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 19 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 580 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը, դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ.

For sale complex of 14 apartments in Port of Chersonissos. The complex is 580sqm on a 210 sqm corner plot with frontage on asphalt road. The building permit was issued in 2008 but the project was completed and delivered in 2010. From the second floor there are sea, mountain and city views.

More specifically, the complex includes a basement which consists of:

  • Studio of 35m2
  • Two room apartment of 35m2
  • Two room apartment of 30m2'
  • Two room apartment of 30m2

Ground Floor

  • Three room apartment of 38m2
  • Two room apartment of 30m2
  • Two room apartment of 38m2

First Floor 

  • Three room apartment of 38m2
  • Two room apartment of 30m2
  • Two room apartment of 38m2

Second Floor

  • Three studios of 40m2 each one
  • Studio of 30m2

Finally, all the apartments are rented all year round. Additional information upon request.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 600 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50830
  • մակերես 800 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 600 000 €
  • Օբյեկտի կոդը 33737
  • մակերես 0 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 650 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 57295
  • մակերես 298 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35188
  • մակերես 806 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 7000 m
վաճառք
1 600 000 € 1010 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45006
  • մակերես 1583 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
1 590 000 € 4416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50742
  • մակերես 360 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
2 170 000 € 4520 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32973
  • մակերես 480 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 15 m
վաճառք
1 700 000 € 2931 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40428
  • մակերես 580 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 82 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 55853
  • մակերես 2586 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
1 900 000 € 6785 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39229
  • մակերես 280 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 410 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը