վաճառք - բնակարան 119 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
հարցման հիման վրա
Property 41419 photo 1
Property 41419 photo 2
Property 41419 photo 3
  • Օբյեկտի կոդը 41419
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 119 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2019
  • Հեռավորո. ծով: 100 m

ծառայություններ

  • Վերելակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 119 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
767 500 € 8527 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 29394
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 29395
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
852 000 € 8114 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 29402
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
327 000 € 315 000 € 5080 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 29430
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
550 000 € 3293 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31658
  • մակերես 167 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
800 000 € 5925 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31868
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
325 000 € 4333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31957
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
385 000 € 5500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31958
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
620 000 € 6200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31988
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
750 000 € 10000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31993
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը