20 000 €
385 €/m²
Property 44845 photo 1
Property 44845 photo 2
Property 44845 photo 3
Property 44845 photo 4
Property 44845 photo 5
Property 44845 photo 6
Property 44845 photo 7
Property 44845 photo 8
Property 44845 photo 9

մանրամասներ

  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 5000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 9000 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 8000 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 52 քմ Կորֆու կղզում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը, դեպի անտառը.կա նաև այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
20 000 € 222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37871
  • մակերես 90 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2700 m
վաճառք
25 000 € 277 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37880
  • մակերես 90 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2600 m
վաճառք
25 000 € 333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 27047
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
20 000 € 384 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44845
  • մակերես 52 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
25 000 € 781 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35069
  • մակերես 32 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը