370 000 €
934 €/m²
Property 50786 photo 1
Property 50786 photo 2
Property 50786 photo 3
Property 50786 photo 4
Property 50786 photo 5
Property 50786 photo 6
Property 50786 photo 7
Property 50786 photo 8
Property 50786 photo 9

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1999
  • Հեռավորո. ծով: 70 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 45 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 396 քմ Էվիա կղզում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ, այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
310 000 € 688 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51009
  • մակերես 450 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m
վաճառք
327 000 € 1721 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51174
  • մակերես 190 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
335 000 € 1675 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 9724
  • մակերես 200 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
370 000 € 934 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50786
  • մակերես 396 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 70 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը