Property 51269 photo 1
Property 51269 photo 2

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2007
  • Սենյակների քանակը: 4
  • Հեռավորո. ծով: 9000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 35 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 95 քմ Աթենքում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
250 000 € 11363 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62959
  • մակերես 22 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4148 m
վաճառք
230 000 € 3285 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62134
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
180 000 € 4390 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65309
  • մակերես 41 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 6944 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63009
  • մակերես 36 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10000 m
վաճառք
250 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63508
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
242 000 € 2261 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63313
  • մակերես 107 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 7142 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65919
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
225 000 € 2812 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65274
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 2357 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61701
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
263 000 € 5977 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65216
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը