750 000 €
1250 €/m²
Property 51391 photo 1
Property 51391 photo 2
Property 51391 photo 3
Property 51391 photo 4

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 44 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 2 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է շինություն մակերեսով 600 քմ Կրետե կղզում: շինություն բաղկացած է 0 հարկից։ շինություն ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը.

For sale building with 4 apartments and one ground floor shop in Sitia town next to the sea. Needs complete renovation.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
750 000 € 1250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51391
  • մակերես 600 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 44 m
վաճառք
695 000 € 3159 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57733
  • մակերես 220 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը