86 000 €
935 €/m²
Property 57035 photo 1
Property 57035 photo 2
Property 57035 photo 3
Property 57035 photo 4

մանրամասներ

  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 9900 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 50 km

ծառայություններ

  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 92 քմ Կրետե կղզում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
96 000 € 533 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44907
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31330
  • մակերես 85 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 12300 m
վաճառք
85 000 € 685 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65674
  • մակերես 124 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
70 000 € 489 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44301
  • մակերես 143 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
95 000 € 1583 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50125
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
70 000 € 341 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64088
  • մակերես 205 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1750 m
վաճառք
70 000 € 280 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41897
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
107 000 € 713 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51867
  • մակերես 150 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
90 000 € 900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54635
  • մակերես 100 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 7000 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 16747
  • մակերես 160 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3700 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը