107 000 €
713 €/m²
Property 51867 photo 1
Property 51867 photo 2
Property 51867 photo 3
Property 51867 photo 4
Property 51867 photo 5

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1890
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 1500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 23 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 150 քմ Կրետե կղզում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.կա նաև բուխարի, ավտոկայանման տեղ, այգի, պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
140 000 € 2153 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47332
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
96 000 € 533 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44907
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
100 000 € 666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34490
  • մակերես 150 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
130 000 € 107 000 € 2140 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31329
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
86 000 € 934 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57035
  • մակերես 92 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9900 m
վաճառք
107 000 € 713 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51867
  • մակերես 150 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
90 000 € 900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54635
  • մակերես 100 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 7000 m
վաճառք
95 000 € 1583 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50125
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը