Վաճառված է

վաճառք - առանձնատուն 275 m² Խալկիդիկի-Աթոսում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի
հարցման հիման վրա
Property 601 photo 1
Property 601 photo 2
Property 601 photo 3
Property 601 photo 4
Property 601 photo 5
Property 601 photo 6
Property 601 photo 7
Property 601 photo 8
Property 601 photo 9
Property 601 photo 10
Property 601 photo 11
  • Օբյեկտի կոդը 601
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ առանձնատուն
  • մակերես 275 m²
  • Հողի մակերեսը 3500 m²
  • մարզ Խալկիդիկի/Աթոս
  • Գտնվելու վայրը Չալկիդիկի (Մակեդոնիա)
  • Սենյակների քանակը 4

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 4: подвал 150 кв.м., 1 этаж: веранда 37 кв.м., гостиная и кухня, wc, 2 этаж: 3 спальные, ванная
  • Այլ հարմարություններով: Веранды можно закрыть и превратить в комнаты. Мебель, отопление, бильярд, теннисная и баскетбольная площадки, отдельный пляж
  • Հեռավորո. ծով: 10 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 3 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 120 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է 3-հարկանի առանձնատուն մակերեսով 275 քմ Խալկիդիկի-Աթոսում. առանձնատուն ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք, բուխարի, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
600 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 8756
  • մակերես 240 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
2 600 000 € 2600 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59680
  • մակերես 1000 m²
  • Սենյակներ 12
վաճառք
450 000 € 1500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60036
  • մակերես 300 m²
  • Սենյակներ 9
ներդրում վաճառք
560 000 € 2545 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61534
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 700 000 € 3148 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63929
  • մակերես 540 m²
  • Սենյակներ 11

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը