49 000 €
1441 €/m²
Property 61276 photo 1
Property 61276 photo 2
Property 61276 photo 3

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2000
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Էներգետիկ դաս: Ազատվում է պարտադիր էներգաարդյունավետության սերտիֆիկատից (EPC)
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 12000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 10 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 65 km

ծառայություններ

  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է 1-հարկանի քոթեջ մակերեսով 34 քմ Կրետե կղզում. տուն մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.կա նաև այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
49 000 € 1441 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61276
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
43 000 € 614 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50166
  • մակերես 70 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9000 m
վաճառք
70 000 € 280 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41897
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
70 000 € 341 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64088
  • մակերես 205 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1750 m
վաճառք
48 000 € 564 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66035
  • մակերես 85 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
64 000 € 771 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57036
  • մակերես 83 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9900 m
վաճառք
70 000 € 489 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44301
  • մակերես 143 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
50 000 € 625 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64861
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը