Property 62374 photo 1
Property 62374 photo 2
Property 62374 photo 3
Property 62374 photo 4
Property 62374 photo 5
Property 62374 photo 6
Property 62374 photo 7
Property 62374 photo 8
Property 62374 photo 9
Property 62374 photo 10
Property 62374 photo 11

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 2000
  • Սենյակների քանակը: 3
  • Էներգետիկ դաս: C
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 280 m

ծառայություններ

  • Բուխարի
  • Խորդանոց
  • Մուտք
  • Հանգստյան տուն

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 112 քմ Kavala. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ բաղնիք, մեկ խորդանոց. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը, դեպի քաղաքը, դեպի անտառը.կա նաև բուխարի, պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
250 000 € 3246 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61634
  • մակերես 77 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 330 m
վաճառք
250 000 € 2232 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62374
  • մակերես 112 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
220 000 € 3928 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62520
  • մակերես 56 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 50 m
վաճառք
230 000 € 2300 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63350
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 2083 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64291
  • մակերես 120 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 13000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը