125 000 €
2083 €/m²
Property 62423 photo 1
Property 62423 photo 2
Property 62423 photo 3
Property 62423 photo 4
Property 62423 photo 5

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 3
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 600 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 50 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 60 քմ Խալկիդիկիյում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
150 000 € 3260 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63373
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
145 000 € 3085 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59028
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 1050 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62472
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
155 000 € 3690 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37171
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
155 000 € 3039 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59030
  • մակերես 51 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
130 000 € 2321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63714
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
140 000 € 2413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63716
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
185 000 € 3189 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63383
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
145 000 € 2959 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59026
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
135 000 € 2700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44557
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը