150 000 €
3261 €/m²
Property 63373 photo 1
Property 63373 photo 2
Property 63373 photo 3
Property 63373 photo 4

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2025
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Վիճակ: Գտնվում է շինարարության փուլում
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 44 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 46 քմ Խալկիդիկիյում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
130 000 € 2321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63714
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
140 000 € 2413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63716
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
135 000 € 2250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62382
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
185 000 € 3189 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63383
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
200 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63733
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
145 000 € 3085 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59028
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
150 000 € 3260 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63373
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
147 000 € 3127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59032
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
155 000 € 3039 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59030
  • մակերես 51 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
130 000 € 3513 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44558
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը