Property 63377 photo 1

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2025
  • Սենյակների քանակը: 1
  • ջեռուցում: այլ
  • Հեռավորո. ծով: 500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 20 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 25 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև կահույք, օդորակիչ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
120 000 € 1500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56682
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63116
  • մակերես 44 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
78 000 € 2108 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64151
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50381
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
85 000 € 3400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63377
  • մակերես 25 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
76 000 € 2171 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64440
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
87 000 € 4350 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65745
  • մակերես 20 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
85 000 € 1287 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65849
  • մակերես 66 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
99 000 € 4304 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65453
  • մակերես 23 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
73 000 € 1825 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49389
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը