90 000 €
3333 €/m²
Property 63627 photo 1
Property 63627 photo 2
Property 63627 photo 3
Property 63627 photo 4
Property 63627 photo 5
Property 63627 photo 6
Property 63627 photo 7
Property 63627 photo 8
Property 63627 photo 9
Property 63627 photo 10
Property 63627 photo 11
Property 63627 photo 12
Property 63627 photo 13
Property 63627 photo 14

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 1995
  • Սենյակների քանակը: 1
  • ջեռուցում: այլ
  • Էներգետիկ դաս: B
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 105 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում
  • Հանգստյան տուն

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 27 քմ Խալկիդիկի-Աթոսում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի անտառը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, այգի, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
105 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63586
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 3333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63627
  • մակերես 27 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը