350 000 €
4118 €/m²
Property 64078 photo 1
Property 64078 photo 2
Property 64078 photo 3
Property 64078 photo 4
Property 64078 photo 5
Property 64078 photo 6
Property 64078 photo 7
Property 64078 photo 8
Property 64078 photo 9
Property 64078 photo 10
Property 64078 photo 11
Property 64078 photo 12
Property 64078 photo 13
Property 64078 photo 14

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Սենյակների քանակը: 3
  • ջեռուցում: դիզել
  • Էներգետիկ դաս: Ընթացքի մեջ է Էներգաարդյունավետության վկայագրի տրամադրումը
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 2

ծառայություններ

  • կայանում
  • Խորդանոց
  • Արբանյակային հեռուստատեսություն
  • Կրկնակի ապակեպատում
  • Հանգստյան տուն

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 85 քմ Կրետե կղզում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ, մեկ սանհանգույց, մեկ խորդանոց. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը, դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, այգի, ջեռուցում, ահազանգ, պահեստ.

ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ Է Առաջին հարկի բնակարան Էքսկլյուզիվ Դարպասների Համայնքում – Հյուսիս-Արեւմտյան Հերակլիոն, Կրետե

Located within a secure 24/7 gated residential complex, this stylish ground floor apartment offers comfort, convenience, and direct access to premium facilities. Այն կառուցվել է 2010 թվականին եւ պահպանվել է գերազանց վիճակում։ Այն համատեղում է ժամանակակից կենցաղը հանգստյան ոճի հարմարությունների հետ։

Հիմնական առանձնահատկությունները.

  • Prime Location: Գտնվում է ցանկալի համայնքում՝ մասնավոր ավազոտ լողափերով եւ մաքոքային ծառայություններով բացառապես բնակիչների համար։
  • Համայնքային հարմարություններ. Ընդունարան, մեծ ընդհանուր լողավազան, պանդոկ եւ սրճարան, մանկական խաղահրապարակ, թենիսի կորտեր եւ մասնավոր ծովային նավամատույց փոքր նավակների համար:
  • Living Space: 85 m² interior area, complemented by a 22 m² covered veranda, a small garden, and a private covered parking space of approx. 22 m².
  • Դասավորություն: Բաց հատակագծի հյուրասենյակ եւ ճաշասենյակ՝ լիովին կահավորված խոհանոցով, 2 ննջասենյակով, 1.5 սանհանգույցով եւ կոմունալ սենյակով՝ լվացքի մեքենայով եւ չորանոցով։
  • Կարծիքներ: Panoramic ծովի, լեռների եւ քաղաքի տեսարաններ:

Տեխնիկական բնութագրեր:

  • Ալյումինե կրկնակի ապակեպատ պատուհաններ
  • 3 A / C միավորներ (հովացման եւ ջեռուցման)
  • Դիզելային ջեռուցման համակարգ
  • Ազդանշանային համակարգ
  • Էլեկտրական ավտոմատ ջրատաքացուցիչը

Distances:

  • Ավազոտ լողափ: 1200 մ
  • Թենիսի կորտ՝ 160 մ
  • Խաղահրապարակ՝ 160 մ
  • Ընդհանուր լողավազան: 650 մ
  • Սրճարան եւ պանդոկա՝ 650 մ
  • Heraklion International Airport: 22 կմ

Այս գույքը հիանալի ընտրություն է հանգստյան տան, մշտական բնակության կամ վարձակալության ներդրումների համար, որն առաջարկում է ինչպես գաղտնիություն, այնպես էլ հնարավորություն դեպի լիարժեք հանգստյան ոճի հարմարություններ Կրետեի ամենագրավիչ ափամերձ տարածքներից մեկում:

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
330 000 € 2538 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61995
  • մակերես 130 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
356 000 € 5650 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56909
  • մակերես 63 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
282 312 € 4481 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61854
  • մակերես 63 m²
  • Սենյակներ 3
Էքսկլյուզիվ վաճառք
375 000 € 5514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61692
  • մակերես 68 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 4000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50278
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
350 000 € 4117 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64078
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
388 605 € 4626 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61960
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 3050 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56377
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 4
Էքսկլյուզիվ վաճառք
385 000 € 4425 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61691
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
470 000 € 3481 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64934
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը