Property 65568 photo 1
Property 65568 photo 2
Property 65568 photo 3
Property 65568 photo 4
Property 65568 photo 5
Property 65568 photo 6
Property 65568 photo 7
Property 65568 photo 8

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 5
  • Կառուցման տարեթիվ: 1992
  • Վերանորոգման տարի: 2025
  • Հեռավորո. ծով: 1800 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 17 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Wifi
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 268 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Պլանավորում երկակի ինտերֆեյս Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, վերելակ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 65596
  • մակերես 31 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
138 000 € 2816 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65746
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
120 000 € 1463 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66100
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
192 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66165
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
335 000 € 4294 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65932
  • մակերես 78 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 2062 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65574
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 3846 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65762
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վարձավճար
սկսած 560 € 11 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65833
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը