65 000 €
4643 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1970
  • Սենյակների քանակը: 1
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 5600 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 29 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 30 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 14 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը.կա նաև ջրի տաքացման արևային համակարգ, այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
95 000 € 2567 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44335
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
89 783 € 1575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44426
  • մակերես 57 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
75 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65826
  • մակերես 25 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
95 000 € 1938 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65886
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
65 000 € 4642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66059
  • մակերես 14 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը