Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1960
  • Վերանորոգման տարի: 2000
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 1: 1 комната
  • Հեռավորո. ծով: 350 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 12 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է առևտրային սեփականություն մակերեսով 24 քմ Սալոնիկում: առևտրային սեփականություն բաղկացած է 1 հարկից։ Առևտրային սեփականություն ունի Տարածք պլանավորման

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
58 000 € 1657 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61480
  • մակերես 35 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 350 m
վաճառք
60 000 € 1875 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45699
  • մակերես 32 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
55 000 € 1833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51154
  • մակերես 30 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
40 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49723
  • մակերես 20 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
50 000 € 1063 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35311
  • մակերես 47 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m
վաճառք
45 000 € 2045 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39957
  • մակերես 22 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
վաճառք
37 000 € 925 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65883
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
45 000 € 1875 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 7881
  • մակերես 24 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
48 000 € 234 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56986
  • մակերես 205 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2500 m
վաճառք
38 000 € 336 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57944
  • մակերես 113 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը