վաճառք - հյուրանոց 521 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Պոլիխրոնո
1 400 000 €
2687 €/m²
Property 908 photo 1
Property 908 photo 2
Property 908 photo 3
Property 908 photo 4
Property 908 photo 5
Property 908 photo 6
Property 908 photo 7
Property 908 photo 8
Property 908 photo 9
Property 908 photo 10
Property 908 photo 11
Property 908 photo 12
Property 908 photo 13
Property 908 photo 14
Property 908 photo 15
Property 908 photo 16
Property 908 photo 17
Property 908 photo 18
Property 908 photo 19
Property 908 photo 20
Property 908 photo 21
Property 908 photo 22
Property 908 photo 23
Property 908 photo 24
Property 908 photo 25
Property 908 photo 26

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Կառուցման տարեթիվ: 2000
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 18: 18 апартаментов: 11 студио с одной спальной, кухней и ванной; 6 апартаментов с 2 спальными; 1 апартаменты 60 кв.м. с 2 спальными, 2 ванными
  • Այլ հարմարություններով: Кондиционеры, мебель, спутниковое телевидение, ресепшн, бар у бассейна, бассейн
  • Հեռավորո. ծով: 170 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 71 km

ծառայություններ

  • Լողավազան

Նկարագրություն

Վաճառվում է հյուրանոց մակերեսով 521 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. հյուրանոց գտնվում է 0 մակարդակների վրա. հյուրանոց ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, լողավազան.

Վաճառվում է մինի-հյուրանոց Կասանդրա թերակղզու հանգստավայրերից մեկում: Հյուրանոցը բաղկացած է 18 բնակարաններից՝ մեկ կամ երկու ննջասենյակով, խոհանոցով եւ լոգասենյակով։ Հարակից հողատարածքն ունի լողավազան եւ լողավազանի բար։ Hotel is located in a resort town with the cleanest sandy beaches and a promenade with tavernas and cafes. Ամբողջ ենթակառուցվածքը տեղակայված է հյուրանոցի մոտ։

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 750 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57221
  • մակերես 600 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
1 400 000 € 2800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 4086
  • մակերես 500 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
1 600 000 € 6896 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47587
  • մակերես 232 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 600 m
վաճառք
1 400 000 € 2687 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 908
  • մակերես 521 m²
  • Սենյակներ 18
վաճառք
1 700 000 € 4722 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40043
  • մակերես 360 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
1 750 000 € 2800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49095
  • մակերես 625 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 430 m
վաճառք
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37949
  • մակերես 480 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
1 850 000 € 6607 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35008
  • մակերես 280 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 270 m
վաճառք
1 200 000 € 3037 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60962
  • մակերես 395 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 6371
  • մակերես 530 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը