Վաճառված է

վաճառք - թաունհաուս 75 m² Խալկիդիկի-Սիթոնիայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Սիթոնիա
215 000 € 170 000 €
2267 €/m²
Property 95 photo 1
Property 95 photo 2
Property 95 photo 3
Property 95 photo 4
Property 95 photo 5
Property 95 photo 6
Property 95 photo 7
Property 95 photo 8
Property 95 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 3: 1 этаж: зал с кухней, туалет. 2 этаж: 2 комнаты, ванная, 2 балкона
  • Այլ հարմարություններով: Сигнализация, кондиционер
  • Հեռավորո. ծով: 250 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 110 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է թաունհաուս մակերեսով 75 քմ Խալկիդիկի-Սիթոնիայում. թաունհաուսը գտնվում է 0 մակարդակների վրա. թաունհաուս ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
265 000 € 3231 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64006
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
225 000 € 4500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64055
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
290 000 € 1526 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64624
  • մակերես 190 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
200 000 € 2531 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64779
  • մակերես 79 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
260 000 € 3466 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65027
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
255 000 € 3642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65028
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
260 000 € 3611 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65029
  • մակերես 72 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
270 000 € 3552 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65030
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
255 000 € 3493 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65033
  • մակերես 73 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
235 000 € 3012 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65035
  • մակերես 78 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը