950 000 €
1759 €/m²
Property 40426 photo 1
Property 40426 photo 2
Property 40426 photo 3
Property 40426 photo 4
Property 40426 photo 5
Property 40426 photo 6
Property 40426 photo 7
Property 40426 photo 8
Property 40426 photo 9
Property 40426 photo 10
Property 40426 photo 11
Property 40426 photo 12
Property 40426 photo 13
Property 40426 photo 14
Property 40426 photo 15
Property 40426 photo 16
Property 40426 photo 17

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2015
  • Հեռավորո. ծով: 700 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 19 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 540 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի անտառը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, այգի.

Business of rented rooms is suggested for sale in Hersonissos, Crete. The business is 540sqm on a plot of 460sqm. The building permit was issued in 2008 and the project was completed in 2015. The building consists of three floors, a semi-basement, an elevated ground floor and one floor while the top floor has sea and mountain views. More specifically, the basement is 180sqm and includes 4 apartments of 38sqm. The ground floor is 180sqm and includes three 35sqm studios and a 60sqm two bedroom apartment. The first floor is 180sqm and includes two 30 sqm studios and a large 120sqm apartment. Finally, it is rented all year. Additional information upon request.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 100 000 € 3678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43238
  • մակերես 299 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5 m
վաճառք
1 070 000 € 3354 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42030
  • մակերես 319 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1900 m
վաճառք
1 000 000 € 640 000 € 905 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35723
  • մակերես 707 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 900 m
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 38355
  • մակերես 140 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20 m
վաճառք
1 100 000 € 1641 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50590
  • մակերես 670 m²
  • Սենյակներ 11
վաճառք
855 000 € 2850 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52634
  • մակերես 300 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
950 000 € 1759 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40426
  • մակերես 540 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
վաճառք
900 000 € 3529 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56741
  • մակերես 255 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 200 000 € 485 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34693
  • մակերես 2470 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
850 000 € 3195 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57120
  • մակերես 266 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը