Property 62868 photo 1
Property 62868 photo 2
Property 62868 photo 3
Property 62868 photo 4
Property 62868 photo 5
Property 62868 photo 6
Property 62868 photo 7
Property 62868 photo 8
Property 62868 photo 9
Property 62868 photo 10
Property 62868 photo 11
Property 62868 photo 12
Property 62868 photo 13

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 4
  • Կառուցման տարեթիվ: 2025
  • Սենյակների քանակը: 3
  • ջեռուցում: էլեկտրական
  • Վիճակ: Գտնվում է շինարարության փուլում
  • Էներգետիկ դաս: Ա
  • Սանհանգույցներ: 2
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 80 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 60 km

ծառայություններ

  • Վերելակ
  • Խորդանոց
  • Կրկնակի ապակեպատում
  • Հանգստյան տուն
  • Շքեղ տուն

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 61 քմ Կրետե կղզում. բնակարանը գտնվում է 3 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 3 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, 2 լոգասենյակներ, մեկ խորդանոց. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը, դեպի քաղաքը.կա նաև ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ, վերելակ, պահեստ.

Just 50 meters from a sandy beach, seaside cafes, taverns and restaurants, this ground floor apartment offers the ideal balance between modern comfort, unobstructed sea views, and the vibrant life of Agios Nikolaos. This new complex represents a rare opportunity for those looking for a seaside residence in Crete.

Key Features

  • 61m² - 2 Bedrooms | 2 Bathrooms
  • Thoughtfully designed with a smart layout, generous natural light, and contemporary finishes.
  • Private Balconies with Sea Views
  • Fully Equipped Kitchen
  • Outfitted with Bosch or equivalent appliances including fridge, hob, oven, and dishwasher.
  • Premium Quality Materials
  • Includes solar hot water system, air cooling/heating, and durable modern construction.
  • Elevator Access & Private Storage
  • Direct elevator connection and a dedicated basement storage unit.

Exclusive Shared Amenities for Residents

  • Rooftop garden
  • Fully equipped fitness club
  • Secure and well-maintained common spaces

Project Timeline & Availability

  • Construction Start: September 2025
  • Building License: Already issued
  • Estimated Delivery: End of 2026

Unmatched Location Benefits

  • Just 50 meters from the beach
  • Within walking distance to supermarkets, cafés, restaurants, traditional tavernas, pharmacies, schools, kindergartens, and the hospital

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
395 000 € 3062 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65952
  • մակերես 129 m²
  • Սենյակներ 4
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 61840
  • մակերես 1732 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
վաճառք
330 000 € 2538 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61995
  • մակերես 130 m²
  • Սենյակներ 4
Էքսկլյուզիվ վաճառք
375 000 € 5514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61692
  • մակերես 68 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
374 000 € 5342 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59947
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
372 000 € 6098 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62868
  • մակերես 61 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 4000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50278
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 2
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
340 000 € 5964 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63899
  • մակերես 57 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
388 605 € 4626 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61960
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 4
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
380 000 € 2111 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63043
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 6

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը