37 000 €
1156 €/m²
Property 63005 photo 1
Property 63005 photo 2
Property 63005 photo 3
Property 63005 photo 4
Property 63005 photo 5
Property 63005 photo 6
Property 63005 photo 7

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 2
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 7000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 45 km

ծառայություններ

  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է 1-հարկանի քոթեջ մակերեսով 32 քմ Կրետե կղզում. տուն մեկ ննջասենյակ, ճաշասենյակի, մեկ խոհանոց, մեկ լոգասենյակ. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
48 000 € 564 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66035
  • մակերես 85 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5000 m
վաճառք
32 000 € 492 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63526
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
49 000 € 1441 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61276
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
43 000 € 614 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50166
  • մակերես 70 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 9000 m
վաճառք
50 000 € 625 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64861
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
37 000 € 1156 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63005
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
35 000 € 673 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60635
  • մակերես 52 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը