Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

մանրամասներ

  • Վիճակ: Գտնվում է շինարարության փուլում
  • Հեռավորո. ծով: 1300 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 7 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 165 քմ Կրետե կղզում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42761
  • մակերես 66 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
356 000 € 5650 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56909
  • մակերես 63 m²
  • Սենյակներ 2
Էքսկլյուզիվ վաճառք
384 000 € 4800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66024
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
335 000 € 5491 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63910
  • մակերես 61 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
395 000 € 5984 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56907
  • մակերես 66 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62006
  • մակերես 112 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 1636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64486
  • մակերես 165 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
Էքսկլյուզիվ վաճառք
375 000 € 5514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61692
  • մակերես 68 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
350 000 € 4117 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64078
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
370 000 € 3008 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62338
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը