75 000 €
3000 €/m²
Property 65826 photo 1
Property 65826 photo 2
Property 65826 photo 3
Property 65826 photo 4
Property 65826 photo 5
Property 65826 photo 6
Property 65826 photo 7
Property 65826 photo 8
Property 65826 photo 9
Property 65826 photo 10
Property 65826 photo 11
Property 65826 photo 12
Property 65826 photo 13
Property 65826 photo 14

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1960
  • Վերանորոգման տարի: 2022
  • Սենյակների քանակը: 1
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 300 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 4 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 25 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ խոհանոց, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև օդորակիչ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
95 000 € 2567 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44335
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
89 783 € 1575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44426
  • մակերես 57 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
110 000 € 1309 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65076
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
75 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65826
  • մակերես 25 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
95 000 € 1938 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65886
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
70 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66059
  • մակերես 14 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը