վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
133 500 €
1669 €/m²
Property 63216 photo 1
Property 63216 photo 2
Property 63216 photo 3
Property 63216 photo 4
Property 63216 photo 5
Property 63216 photo 6
Property 63216 photo 7
Property 63216 photo 8
Property 63216 photo 9
Property 63216 photo 10
Property 63216 photo 11

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
133 500 € 1668 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63216
  • մակերես 80 m²
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
139 000 € 1737 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63219
  • մակերես 80 m²
վաճառք
182 000 € 1820 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63220
  • մակերես 100 m²
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²
վաճառք
172 000 € 2150 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63227
  • մակերես 80 m²
վաճառք
177 500 € 2218 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63228
  • մակերես 80 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը